Taylor Hawkins Tribute míří za cenou Emmy

Datum:

Sdílejte článek:

Tvůrci koncertu na počest Taylora Hawkinse ve Wembley patří mezi umělce nominované na ocenění Emmy.

Téměř šestihodinový maraton s Foo Fighters a několika desítkami jejich hudebních hostů sledovalo 3. září 2022 přímo ve slavném chrámu na devadesát tisíc hlav, další stovky tisíc se pak mohli zúčastnit díky živému přenosu na YouTube. Skvělou práci celého týmu ze společnosti EP-PIC Films & Creative, v režii Joela Gallena a producenta Emera Pattena, se rozhodla uznat také porota slavných televizních cen.

Taylor Hawkins Tribute Concert má konkrétně šanci uspět v kategorii „Vynikající mix zvuku pro různé série nebo speciály“. V přehledu nominovaných proto nechybí zvukový technik Bob Clearmountain nebo inženýři Ollie Nesham, Chris Kalcov, Steve Massey, Eduardo Puhl, Will Langdale a samozřejmě i starý známý Darrel Thorp.


Hlavní část slavnostního předávání letošních Emmy se uskuteční 18. září. Přímými „protivníky“ v rámci kategorie jsou poměrně těžké váhy – dokument Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman a záznam koncertu Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium (oba pořady z dílny Disney+), dále pak 65. ročník předávání cen Grammy (CBS) nebo dlouholetá komediální show Saturday Night Live (NBC). Držíme palce!

V případě, že byste si chtěli koncertní poctu pro Hawka z Wembley připomenout, k přehrání nebo stažení je stále k dispozici v rámci našeho speciálu.

Foto: Sean Cox a Scarlet Page/Kerrang!

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

Chris na novém singlu nechce přes palubu

Čtvrtý singl z nadcházející řadovky kytaristy Foo Fighters si od dnešního dne můžeme poslechnout prostřednictvím většiny hudebních služeb. Do...

Záznam koncertu Foo’s v Brazílii je online

Sobotním vystoupením na festivalu The Town v São Paulu kapela uzavřela své dvoudílné brazilské miniturné. Nahrávka celé show...
00:03:22

Billy Idol hostem Foo’s v Aspenu

Kapela nedělním vystoupením na Jazz Snowmass festivalu v hornaté oblasti Colorada po čtrnáctidenní přestávce opět rozběhla své turné. Ačkoliv...
00:03:55

Michael Bublé překvapením na Outside Lands

Tak se Dave dočkal. Konečně našel v publiku někoho, kdo mu část písně Haven't Met You Yet zazpíval...