Nová verze ‚The Glass‘ v podání H.E.R.

Datum:

Sdílejte článek:

Na společné vystoupení americké R&B zpěvačky a Foo Fighters v pořadu Saturday Night Live navazuje nový singl, který uslyšíme už 17. listopadu.

Pátá píseň ze studiového alba But Here We Are se dle oficiální zprávy měla od H.E.R. dočkat přepracovaného provedení s „jedinečnými vokály a souznějící kytarou, jenž má originál posunout do úplně nových zvukových i emocionálních rozměrů“.

Na streamovacích službách si skladbu bude možno poslechnout už tento pátek (rozcestník níže), vydání fyzické verze ve formátu sedmipalcové desky se pak očekává 29. prosince – předobjednávat lze v oficiálním obchodě Foo’s.

AKTUALIZOVÁNO (17. 11. 2023 08:45): Nová verze The Glass od zpěvačky H.E.R. je dostupná jak na YouTube kanálu Foo Fighters, tak i přes streamovací služby – Spotify, Apple Music/iTunes, YouTube Music, Amazon Music, Deezer a TIDAL.

AKTUALIZOVÁNO (30. 12. 2023 10:25): Verze singlu na LP je od včerejška oficiálně v prodeji, v oficiálním obchodě Foo Fighters jej lze sehnat už pouze přes UK/EU nabídku.

Foto: Repro YouTube, Foo Fighters

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

Nateova basa na nové desce

Kromě domovských Foo Fighters se baskytarista Nate Mendel činil také na dalším zajímavém projektu, který se dočkal uvedení...
00:04:32

Foo Fighters v Aucklandu s Jackem Blackem

První z celkem tří koncertů kapely na Novém Zélandu sice nepřinesl žádné novinky v setu, o překvapení ale...

Studio 666 od ledna na Netflixu

Hororová komedie s Foo Fighters v hlavní roli se od 25. ledna 2024 opět objeví na jedné ze...
00:06:24

Fanoušci z Peru zvou Foo’s na návštěvu

U příležitosti 55. narozenin Davea Grohla se peruánští příznivci ozvali s blahopřáním a k tomu i jasným vzkazem...