Foo Fighters v SNL jako v říši divů

Datum:

Sdílejte článek:

Kapela se televizní show Saturday Night Live letos zúčastnila už podeváté, tentokrát i v kostýmech na motivy slavného dětského románu Lewise Carrolla.

Průvodcovskou roli pestrého halloweenského vydání zastal americký komik Nate Bargatze. Samotní Foo Fighters během pořadu nabídli dvě hudební čísla, přičemž v obou případech byla ústředním tématem aktuální deska But Here We Are. Nejprve díky Rescued, před níž sestavu opět uvedl herec Christopher Walken. Na ní navázala The Glass, kdy Foo’s na scéně aktivně podpořila také zpěvačka H.E.R.

Zmínku si ovšem zaslouží i krátké „role“ Davea Grohla ve dvojici hraných scének – přehlédnout jej zkrátka nešlo v Lake Beach ani v Airplane.

 

Titulní foto: Mary Ellen Matthews

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

00:03:57

Poslechněte si Shiftyho cover Thin Lizzy

Kytarista a kovboj Chris Shiflett přináší na streamovací služby nový singl, který můžete znát v podání jisté hardrockové...

Nateova basa na nové desce

Kromě domovských Foo Fighters se baskytarista Nate Mendel činil také na dalším zajímavém projektu, který se dočkal uvedení...
00:04:32

Foo Fighters v Aucklandu s Jackem Blackem

První z celkem tří koncertů kapely na Novém Zélandu sice nepřinesl žádné novinky v setu, o překvapení ale...

Studio 666 od ledna na Netflixu

Hororová komedie s Foo Fighters v hlavní roli se od 25. ledna 2024 opět objeví na jedné ze...