Fanoušci z Peru zvou Foo’s na návštěvu

Datum:

Sdílejte článek:

U příležitosti 55. narozenin Davea Grohla se peruánští příznivci ozvali s blahopřáním a k tomu i jasným vzkazem pro Foo Fighters: Chceme koncert v naší zemi!

Skupina tří stovek hudebníků, příhodně pojmenovaných jako Foo Peruvian Heroes, se za účelem společného natáčení sešla už začátkem prosince v Limě. Výsledkem je nyní publikované video s originálním provedením písně My Hero, v němž se běžné hudební nástroje melodicky mísí s tradičními flétnami quenami a dalšími prvky místní kultury.

Celý klip si můžete pustit výše a my ze srdce přejeme, aby se sborové volání „Čekáme tu na vás!“ co nejdříve změnilo v radost z ohlášení vůbec prvního vystoupení kapely v Peru.

Foto: repro Foo Fighters CZ & SK

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

Nateova basa na nové desce

Kromě domovských Foo Fighters se baskytarista Nate Mendel činil také na dalším zajímavém projektu, který se dočkal uvedení...
00:04:32

Foo Fighters v Aucklandu s Jackem Blackem

První z celkem tří koncertů kapely na Novém Zélandu sice nepřinesl žádné novinky v setu, o překvapení ale...

Studio 666 od ledna na Netflixu

Hororová komedie s Foo Fighters v hlavní roli se od 25. ledna 2024 opět objeví na jedné ze...

Dave se rozpovídal o tvorbě ‚The Teacher‘

Frontman Foo Fighters byl hostem 265. epizody podcastu Song Exploder, ve kterém konkrétněji popsal okolnosti vzniku této pro...