Léto 2024 opět ve znamení turné po USA

Datum:

Sdílejte článek:

Neklidný kompas, kterým Foo Fighters na sociálních sítích naznačovali další várku koncertů pro nadcházející rok, v pondělí ukázal na první konkrétní destinace.

Z oznámených termínů zatím mohou mít radost výhradně ve Spojených státech – kapela se chystá kupříkladu na baseballové stánky Citi Field v New Yorku či Fenway Park v Bostonu, dvakrát zahraje i na losangeleském BMO Stadium. Vstupenky pro všechny akce se do prodeje dostanou 3. října od 16:00 hodin našeho času (předprodej kapely s kódem z newsletteru), respektive 6. října ve stejnou dobu (běžný prodej). Spolu s Foo’s na pódiích vystoupí i velmi solidní doprovod: legendární The Pretenders, jež dále doplní formace The Hives, Mammoth WVH, Amyl and The Sniffers, L7 nebo zpěvák Alex G.

Přehled plánovaných zastávek a potřebné odkazy naleznete v sekci Koncerty.

Už nyní však víme, že ani zdaleka nejde o poslední příležitosti, kam za Foo’s vyrazit. Totožný motiv kompasové střelky aktivně sdílí i další koncertní prostory v Americe nebo třeba sociální sítě regionálních poboček Live Nation v Kanadě.

A co na to Evropa? Pevně věříme, že i ta se ke slovu ještě dostane!

Foto: Rich Polk/Getty, Foo Fighters

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

00:03:57

Poslechněte si Shiftyho cover Thin Lizzy

Kytarista a kovboj Chris Shiflett přináší na streamovací služby nový singl, který můžete znát v podání jisté hardrockové...

Nateova basa na nové desce

Kromě domovských Foo Fighters se baskytarista Nate Mendel činil také na dalším zajímavém projektu, který se dočkal uvedení...
00:04:32

Foo Fighters v Aucklandu s Jackem Blackem

První z celkem tří koncertů kapely na Novém Zélandu sice nepřinesl žádné novinky v setu, o překvapení ale...

Studio 666 od ledna na Netflixu

Hororová komedie s Foo Fighters v hlavní roli se od 25. ledna 2024 opět objeví na jedné ze...