Další premiéra. V Pelhamu zněla ‚Show Me How‘

Datum:

Sdílejte článek:

Na začátek koncertu Foo Fighters v Oak Mountain Amphitheatre si diváci museli počkat o hodinu a půl déle, rozhodně se jim to ale vyplatilo!

Celý program odsunula hrozba blížící se bouře, která s sebou měla přinést silný vítr i s krupobitím. Fanoušci se tak do prostorů amfiteátru dostali s velkým zpožděním a v momentě, kdy již scénu okupovali The Pretty Reckless, jich několik tisíc ještě čekalo před branami areálu.

Oproti dvěma dnům zpátky, kdy kapela kvůli večerce vůbec nestihla zahrát Everlong (počtvrté v historii, mimochodem!), však tentokrát zůstal prostor dokonce pro zhruba dvě hodiny dvacet minut trvající setlist. A Foo Fighters této příležitosti opět využili pro živé představení další novinky z alba But Here We Are – písně Show Me How, věnované maminice Davea Grohla. Stejně jako ve studiové verzi si ji Dave zapěl po boku jeho dcery Violet, s poznámkou, že patří k jeho nejoblíbenějším momentům.

Foo Fighters @ Oak Mountain Amphitheatre, Pelham, USA (16. 6. 2023)

Snaha Foo’s o uvedení sedmé skladby z nového alba byla patrná už při zvukové zkoušce před koncertem, kdy ji skupina pečlivě trénovala hned sedmkrát po sobě. Jednou si pro jistotu vystřihla také The Teacher, aby ji během show znovu nabídla v celé své kráse.

Foo Fighters Setlist Oak Mountain Amphitheatre, Pelham, AL, USA 2023

Foto: jarroodMG/Reddit, l0gan777/Instagram

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

Chris na novém singlu nechce přes palubu

Čtvrtý singl z nadcházející řadovky kytaristy Foo Fighters si od dnešního dne můžeme poslechnout prostřednictvím většiny hudebních služeb. Do...

Záznam koncertu Foo’s v Brazílii je online

Sobotním vystoupením na festivalu The Town v São Paulu kapela uzavřela své dvoudílné brazilské miniturné. Nahrávka celé show...
00:03:22

Billy Idol hostem Foo’s v Aspenu

Kapela nedělním vystoupením na Jazz Snowmass festivalu v hornaté oblasti Colorada po čtrnáctidenní přestávce opět rozběhla své turné. Ačkoliv...
00:03:55

Michael Bublé překvapením na Outside Lands

Tak se Dave dočkal. Konečně našel v publiku někoho, kdo mu část písně Haven't Met You Yet zazpíval...