Britské turné pro rok 2024 potvrzeno

Datum:

Sdílejte článek:

Foo Fighters dodrželi slib a jen pár dnů po vydařené ochutnávce na festivalu Glastonbury oznamují své letní turné po britských ostrovech.

Prozatím se fanoušci v rámci Everything Or Nothing At All Tour mohou „poprat“ o vstupenky na šestici termínů v Manchesteru, Glasgow, Londýně, Cardiffu a Birminghamu. Předprodej kapely bude zahájen ve čtvrtek 29. června od 10:00 hodin našeho času, avšak pouze po zadání unikátního přístupového kódu. Ten bylo možno několik týdnů zpátky získat objednávkou v oficiálním e-shopu Foo Fighters nebo přes jejich newsletter. Hlavní vlna prodeje pak naváže od pátku 30. června ve stejném čase. Kompletní rozcestník naleznete v sekci Plánovaná vystoupení.

Kromě Foo’s se na pódiích objeví také sestavy Wet Leg, Loose Articles, Honeyblood, Shame, Hot Milk, Himalayas nebo australská zpěvačka Courtney Barnett.

AKTUALIZOVÁNO (28. 6. 2023 12:00): Nedlouho po zahájení předprodeje kapela uvolnila druhý termín pro Manchester – na Old Trafford zahraje i 15. června, navíc za asistence Courtney Barnett a formace Chroma.

Foto: Luke Dyson, Foo Fighters

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

Chris na novém singlu nechce přes palubu

Čtvrtý singl z nadcházející řadovky kytaristy Foo Fighters si od dnešního dne můžeme poslechnout prostřednictvím většiny hudebních služeb. Do...

Záznam koncertu Foo’s v Brazílii je online

Sobotním vystoupením na festivalu The Town v São Paulu kapela uzavřela své dvoudílné brazilské miniturné. Nahrávka celé show...
00:03:22

Billy Idol hostem Foo’s v Aspenu

Kapela nedělním vystoupením na Jazz Snowmass festivalu v hornaté oblasti Colorada po čtrnáctidenní přestávce opět rozběhla své turné. Ačkoliv...
00:03:55

Michael Bublé překvapením na Outside Lands

Tak se Dave dočkal. Konečně našel v publiku někoho, kdo mu část písně Haven't Met You Yet zazpíval...