Britské turné pro rok 2024 potvrzeno

Datum:

Sdílejte článek:

Foo Fighters dodrželi slib a jen pár dnů po vydařené ochutnávce na festivalu Glastonbury oznamují své letní turné po britských ostrovech.

Prozatím se fanoušci v rámci Everything Or Nothing At All Tour mohou „poprat“ o vstupenky na šestici termínů v Manchesteru, Glasgow, Londýně, Cardiffu a Birminghamu. Předprodej kapely bude zahájen ve čtvrtek 29. června od 10:00 hodin našeho času, avšak pouze po zadání unikátního přístupového kódu. Ten bylo možno několik týdnů zpátky získat objednávkou v oficiálním e-shopu Foo Fighters nebo přes jejich newsletter. Hlavní vlna prodeje pak naváže od pátku 30. června ve stejném čase. Kompletní rozcestník naleznete v sekci Plánovaná vystoupení.

Kromě Foo’s se na pódiích objeví také sestavy Wet Leg, Loose Articles, Honeyblood, Shame, Hot Milk, Himalayas nebo australská zpěvačka Courtney Barnett.

AKTUALIZOVÁNO (28. 6. 2023 12:00): Nedlouho po zahájení předprodeje kapela uvolnila druhý termín pro Manchester – na Old Trafford zahraje i 15. června, navíc za asistence Courtney Barnett a formace Chroma.

Foto: Luke Dyson, Foo Fighters

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajdukhttps://www.foofighters.cz
Zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá.

Poslední novinky

Podpořte FF CZ&SK

Zakoupením "kávy" můžete jednorázově a v jakékoliv výši přispět na fungování tohoto projektu. Děkujeme!

Další aktuality

Nateova basa na nové desce

Kromě domovských Foo Fighters se baskytarista Nate Mendel činil také na dalším zajímavém projektu, který se dočkal uvedení...
00:04:32

Foo Fighters v Aucklandu s Jackem Blackem

První z celkem tří koncertů kapely na Novém Zélandu sice nepřinesl žádné novinky v setu, o překvapení ale...

Studio 666 od ledna na Netflixu

Hororová komedie s Foo Fighters v hlavní roli se od 25. ledna 2024 opět objeví na jedné ze...
00:06:24

Fanoušci z Peru zvou Foo’s na návštěvu

U příležitosti 55. narozenin Davea Grohla se peruánští příznivci ozvali s blahopřáním a k tomu i jasným vzkazem...